تبلیغات
اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
حس جدید - پسر کروبی: به پدرم "قرص سرطان‌زای روسی" خورانده‌اند!

پسر کروبی: به پدرم "قرص سرطان‌زای روسی" خورانده‌اند!

یکشنبه 5 اردیبهشت 1389 10:33 ب.ظ

نویسنده : علی احمدی

فرزند مهدی کروبی مدعی شده که قرص‌های سرطان‌زا مخصوص پدرش از کشور روسیه وارد شده است.به گزارش شبکه ایران، بعد از سخنان بامزه مهدی کروبی در سال گذشته که بارها به سوژه محافل خانوادگی و سیاسی تبدیل شد، پسر ارشد وی نیز اخیرا به بیان سخنان جالبی پرداخته است.

حسین کروبی در واکنش به انتشار خبری مبنی بر بیماری سخت پدرش، از توطئه علیه وی خبر داده است.

او بدون اشاره به رویکرد جمهوری اسلامی درباره شیخ اصلاحات، در گفت و گو با یک سایت ضدانقلاب، مدعی شده که ایران قصد انجام توطئه علیه پدرش را دارد.

گرچه مهدی کروبی در یک سال گذشته بارها علیه جمهوری اسلامی و در همسویی با دشمنان موضع گیری کرده اما مسئولان کشور با تاکید بر عدم تاثیرگذاری وی، مسئولان امنیتی و قضایی را از هرگونه برخورد با او پرهیز داده اند.

با این حال حسین کروبی در اظهارنظری بامزه گفته است: "اخیرا خبرهایی می رسد مبنی بر اینکه از روسیه داروهایی را وارد ایران کرده اند که بیماری هپاتیت و سرطان از طریق خوراندن آن داروها به افراد منتقل می شود، لذا کسانی که خبر بیماری آقای کروبی را منتشر کرده اند یا این داروها را وارد ساخته و به حاج آقا خورانده‌اند یا قصد دارند در آینده چنین کاری را انجام دهند!"

البته پسر دبیرکل حزب اعتمادملی توضیح نداده که این داروها که با بدیهیات علم پزشکی در تناقض است، چگونه به آقای کروبی خورانده شده است!

گفتنی است، شیخ اصلاحات که مدتی از سوی محافل رسانه ای بیگانه، به "شیخ شجاع" معروف شد، در سال گذشته و با استفاده از عباراتی نظیر "ننجون من" به چهره محبوب سایت‌های سرگرمی تبدیل شد.


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 5 اردیبهشت 1389 10:43 ب.ظ